Hizmetler

Google, Yelp, Bing, Facebook ve diğer haritalarda konum verilerinizin doğruluğu ve tutarlılığını sağlıyoruz. Haritadaki sıralamalarınızdaki gelişmeleri görün ve rakiplerinizin üzerine çıkın. İşletmenizi haritaya yerleştirmek için kanıtlanmış Yerel SEO stratejilerimiz var.

Bir kurumsal markanın artan taleplerini ve müşterilerinizin sürekli gelişen ihtiyaçlarını biliyoruz.  Yerel Listeler çözümümüz, kurumsal işletmenizin karmaşık konum verilerini yönetmesine ve yerel görünürlüğünüzü artırmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Bir demo isteyin

Dijital pazarlama ajansları, müşterileri için Yerel pazarlama hedeflerini üç kolay adımda gerçekleştirebilir. Tüm markalarınızın  konumlarını haritada nasıl bulabileceğimizi görmek için bugün bize ulaşın.


Bir demo isteyin

KONUMLARINIZI KOLAYLIKLA YÖNETİN

Müşteriler sizi aradığı yerde bulabilmesi önemlidir. İşletme konumlarınızın Google, Apple, Yandex, Bing, Yahoo, Yelp ve diğer haritalarda doğru olduğundan emin olun.  Yerel listeniz yanlış bilgi içeriyorsa, tüketicilerin% 73’ü bir markaya güvenini kaybeder. Kötü verilerin onları işletmenizden uzak tutmasına izin vermeyin.

 

 

Yerel SEO

İşletmenizin haritadaki konumunu rakiplerinizin üzerine çıkarmak için kanıtlanmış SEO stratejileri geliştirdik. Sıralamanızın her ölçekteki şirketler için ve hemen hemen her sektörde kritik bir önemi vardır. Küçük işletme sahiplerinden kurumsal markalara kadar herkes, işletmelerin daha üst sıralarda bulunmasına, daha fazla trafik kazanmasına ve yeni müşteriler çekmesine odaklanıyoruz.

 

 

Çevrimiçi içerik ve itibar yönetimi

Müşterileriniz en değerli geri bildirim kaynağınızdır. Dijital haritalarda yapılan incelemeler, yorumlar, konumlarınıza eklenen fotoğraflar markanız hakkında diğer müşterileriniz hakkındaki düşüncelerini oluşturur.

Biz tüm platformlardaki, tüm varlığınızı düzenli olarak inceliyoruz, size sağladığımız panel ile doğrudan tüm incelemelerinizi yanıtlayabilir ve müşteri ilişkilerinizi iyileştirebilirsiniz.

 

 

Özelleştirilmiş Konum Sayfaları

Her lokasyona özel dinamik ve duyarlı sayfalar oluşturuyoruz. Yerel arama yapan müşteriler artık ana sayfanıza gitmek istemiyorlar. Maksimum arama etkisi için optimize edilmiş içerikler ile yerel SEO uyumlu çok dilli sayfalar etkinliklerinizi, kampanyalarınızı, menülerinizi ve konumlarınızı ziyaretçileri müşteriye dönüştürür.

 

 

Yerel Raporlama

Yerel marka durumunuzu anlamlandırarak, detaylı analiz raporları oluşturuyoruz. Müşterilerinizin dijital haritalardaki etkileşim kurma biçimlerini ve satışa yönlendiren yolcuğunu yerel raporlamamız ile bütünsel bir görünüme sahip olacaksınız.